Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 5 » Вніс пропозиції до міської програми інформатизації.
22:19
Вніс пропозиції до міської програми інформатизації.

29.09.2014 подав пропозиції до міської програми інформатизації.

 

Пропозиції до «Програми інформатизації м. Кременчука»
від Управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Підтримка проекту інформатизації.

Застарілість персональних комп’ютерів, зупинка підтримки операційної системи Windows XP компанією Microsoft, підтримка платних проектів «Курс освіта» потребують постійного фінансування.

Необхідно оновити комп’ютерну інфраструктуру в управлінні освіти, науково-методичному центрі та у секретарів/діловодів навчальних закладів міста.

Об'єм фінансування «Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки» спрямованих на придбання навчальних комп’ютерних комплесів закладам освіти м.Кременчука

 

2011

2012

2013

2014

Тис.грн.

249,75

666,408

746,27

0

 

Бажаний обсяг фінансування за рахунок міського бюджету.

Формула розрахунку:

Об’єм фінансування = (Кількість ПК*ціну 1 ПК)

Кількість ПК = ПК УО + ПК КМНМЦ + К-сть (ЗНЗ + ДНЗ + ПНЗ)*2 ПК

Кількість ПК = 60 + 22 + (29+47+5)*2 =82+162=244

Ціна 1 ПК = ціна ПК + ціна ліцензії

Ціна 1 ПК = 3410 + 1900 = 5310 (ціни вказані відповідно цін в інтернет-магазині «Розетка» станом на 29.09.2014 http://hard.rozetka.com.ua/brain_b1000_b1620_01/p342070/ та відповідно академічній ліцензії станом на березень 2014)

Об’єм фінансування = 244*5310=1 295, 640 (тис.грн)

Враховуючи моливі коливання цін округлюємо до 1300 тис.грн та розподіляємо по рокам фінансування

Рік

Бажаний обсяг фінансування з міського бюджету

2015

350 000 грн.

2016

350 000 грн.

2017

350 000 грн.

2018

250 000 грн.

 

Аналіз освітніх інформаційних ресурсів.

 Стан інфраструктури інформатизації.

На даний час діє єдина система: управління освіти – міський науково-методичний центр – загальноосвітні навчальні заклади(29) – позашкільні освітні заклади(5) - дошкільні заклади(47). Станом на 01.09.2014 освіта Кременчука об’єднує 81 навчальний заклад.

Усі установи підключені до мережі Інтернет за допомогою оптичних ліній зв’язку зі швидкістю передачі даних не менше ніж 5Мбит/с.

За результатами статистичного звіту у 2014 році, середній відсоток забезпеченості обчислювальною технікою станом на 01.08.2014 становить 70 %. Але необхідно звернути увагу на те, що 60% комп’ютерної техніки мають термін придбання понад 5 років, з них 40% - понад 10 років, що робить майже неможливим їх використання в сучасних умовах інформатизації.

Аналіз освітнього веб-простору м. Кременчука.

Підтримується та постійно оновлюється інформація на веб – сайтах управління освіти, міського науково – методичного центру, навчальних закладів та особистих сайтах педагогічних працівників.

Нас сайті управління освіти відведені розділи для інформування освітніх закладів оперативною інформацією: листи, накази, термінові факсограми. 

Впровадження електронного документообігу.

Управління освіти впровадило систему електронного документообігу з використанням сервісу ПланФікс. Це сучасна хмарна технологія яка передбачає віддалену обробку та зберігання даних. Дана хмарна технологія дозволяє керувати організацією без додаткової установки і доступу до особистих файлів з будь-якого комп'ютера, що має доступ в Інтернет. Ця технологія дозволяє вести значно ефективніше управління навчальним закладом за рахунок централізації управлінської та облікової інформації, обробки та надійності зберігання даних.

Уся робота управління освіти розбивається на елементарні задачі з термінами виконання та відповідальними особами. Кожен працівник має свій обліковий запис де він особисто отримує завдання та звітується з прикріпленням електронного звітного документу.

Впровадження проекту «КУРС: Освіта».

Проект «КУРС: Освіта» працює в м. Кременчуці з серпня 2013 року.

До складу програмного Комплексу входять наступі складові:

Комп'ютерна програма «КУРС: Школа» для загальноосвітніх навчальних закладів та її складові - «КУРС: Школа +» для місцевих органів управління освітою (відділи, управління, департаменти освіти районних та міських органів влади) і «КУРС: Сайт» для автоматизації передачі даних на WEB-портали верхнього рівня. Дозволяє автоматизувати і якісно керувати навчальними процесами. Генерує обов'язкові форми звітності ЗНЗ-1 і 83-РВК, затверджені наказом № 766 МОНМС України від 02.07.2012 року, форму статистичної звітності 77-РВК і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості. Допомагає встановити навантаження вчителям. Складає розклад занять як в ручному, так і в автоматичному режимі. Має модуль електронних класних журналів.

Портал ІСУО - інформаційна система управління освітою. Приймає і консолідує дані із загальноосвітніх навчальних закладів, генерує обов'язкові форми звітності 76-РВК і 83-РВК, затверджені наказом № 766 МОНМС України від 02.07.2012 року року, форму статистичної звітності 77-РВК, затверджену наказом Держкомстату  № 317 від 06.08.2010 року, форми звітності Д-4, Д-5, Д-6, Д-7-8, Д-9, затверджені наказом МОНМС України № 991 від 10.09.2012 року і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості. Дозволяє здійснювати пошук інформації. Полегшує вибірку необхідних даних і складання користувацьких звітів. Має надійні алгоритми захисту інформації від несанкціонованого використання. Кожен регіон України має власне доменне ім’я і, відповідно, власну Систему управління освітою регіону. Склад і функціонал може доповнюватися і нарощуватися в залежності від завдань і потреб.

Портал «Мої знання» - електронні щоденники в Інтернеті. Публічний сайт для вчителів, дітей і батьків. Дозволяє вчителям виставляти оцінки і вести облік відвідуваності в класних журналах та учнівських щоденниках. Публікувати домашні завдання як для всього класу, так і персонально для кожного учня. Батьки завжди будуть в курсі того, що відбувається в школі, навіть якщо вони дуже зайняті або живуть і працюють далеко від своїх чад. Існує можливість архівувати дані, аналізувати відвідуваність і успішність як вчителям, так і батькам. Дозволяє робити висновки.

Комп'ютерна програма «КУРС:Дошкілля» призначена для ведення єдиної бази даних дитячої дошкільної установи, управління процесами, обліку дітей дошкільного віку і автоматичного (натисненням однієї кнопки) складання обов'язкового статистичного звіту за формою 85-к. Програма «КУРС:Дошкілля» враховує відомості про педагогічний склад, вихованців, їх батьків або опікунів, вести контроль і відображення відвідуваності протягом тижня, місяця, року. для окремих груп так і для усього закладу в цілому, покращує ефективність роботи дитячої дошкільної установи, створює комфортніші умови для плідної роботи персоналу. Програма підтримує дві мови(російську і українську), розмежовує права і рівні доступу до даних. Надає можливість роботи в розрахованому на одного користувача і мережевому режимі з підтримкою персоналізації інтерфейсу. Використовує новітні інтелектуальні методи представлення даних.

Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади призначена для створення можливості поставити дитину в чергу до дошкільного навчального закладу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Впровадження системи збору показників енергоресурсів.

Усі заклади освіти щоденно направляють показники енергоресурсів до єдиної таблиці збору та обробки. За допомогою хмарної технології Google docs була створена електронна таблиця зі складним параметром доступу. Усі користувачі, які мають посилання можуть відкрити та переглянути показники усіх навчальних закладів та зведену таблицю результатів. Кожен навчальний заклад, заходячи під своїм особистим логіном та паролем, має можливість вводити дані в комірки тільки свого навчального закладу.

Спеціалісти управління освіти, маючи посилання, збирають та оброблюють дані.

 

Переглядів: 335 | Додав: noskin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 sizalessa • 02:14, 15.01.2015
Цитата
Ціна 1 ПК = ціна ПК + ціна ліцензії
Можно сэкономить на лицензии, если перевести школьные ПК на Open Sourse.
1900*60=114000 грн. экономии.
Могу помочь.
avatar